عسل قاشقی چوپِر

چوپر

جنس قاشق ها:
قاشق های تولید شده از جنس پلی پرو پیلن و از نوع RP۳۴۵ بوده که تا دمای۹۰درجه ی سانتیگراد مقاوم بوده و هیچ واکنشی از خود نشان نمی دهد. هم چنین لازم به ذکر است که هر عدد قاشق حاوی ۱۰گرم عسل طبیعی و خالص با ساکارز زیر ۵ درصد بوده که با توجه به غلظت بالای عسل ، تولید این قاشق های حاوی عسل استفاده از این ماده مقوی را راحت نموده.
سلامت بیشتر با مصرف عسل:
امروزه به دلیل بوجود آمدن بیماری های مختلف در بشر،همچون دیابت،انواع مختلف سرطان، و هزاران بیماری ناشناخته دیگر،مردم به سمت استفاده از مواد غذایی سالم ، مقوی و ارگانیک روی آورده اند. یکی از مواد خوراکی که از ابتدای خلقت انسان مورد توجه ویژه ایی قرارگرفته است عسل بوده و امروزه خواص بسیار زیاد این محصول مقوی و سالم به شرط طبیعی بودن آن بر کسی پوشیده نیست.لذا مجموعه چوپِر به تمامی افراد جامعه استفاده روزانه یک قاشق عسل طبیعی و خالص ،برای حفظ افراد از انواع مختلف بیماری توصیه میکند.
عسل مورد استفاده در قاشق های عسلی:
عسل های مورد استفاده در این قاشق ها از عسل های طبیعی و خالص کوه های دامنه زاگرس تهیه شده که دارای مجوز از سازمان غذا و دارو می باشند. برای استفاده افراد مختلف جامعه،مجموعه چوپر اقدام به تولید عسل با طعم های مختلف مانند زعفران،جینسینگ،زنجبیل،دارچین،گل محمدی نموده است که علاوه بر استقبال مردم در داخل کشور این طعم ها مورد توجه بسیاری از کشورهای دیگر قرار گرفت.و امروزه این مجموعه اقدام به صادرات عسل های قاشقی به کشورهای مختلف به ویژه کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز نموده است.
  نحوه استفاده از عسل قاشقی چوپِر:
هر قاشق به وسیله یک فویل نازک آلومینیومی بسته شده است. برای استفاده، کافیست فویل نازک را به آرامی به سمت مخالف کشیده و از قاشق حاوی عسل طبیعی، برای شیرین کردن دمنوش،چای و یا سایر مواد خوراکی خوداستفاده کنید.
نحوه سفارش:
شما عزیزان می توانید از طریق همین سایت با مراجعه به قسمت فروشگاه با تمام محصولات در بسته بندی های مختلف و در طعم های متفاوت سفارش سبد خرید خود را تکمیل نمایید.