خواص درمانی سیر و عسل
چوپر

با سیر و عسل، وزن کم کنید!
اگر تاکنون به فکر کاهش وزن افتاده باشید، سریع‌ترین زمان رسیدن به وزن ایده آل همواره یک دغدغه اصلی شما خواهد بود. کاهش وزن ساده نیست، نیاز به یک اراده قوی و صبر کافی دارد. اما بوسیله برخی رژیم‎های غذایی می‌توان پروسه‌ی کاهش وزن را سرعت بخشید. روش‌های کاهش وزن و رژیم‎های غذایی برای این‌کار متعدد هستند. اما یک روش درمانی طبیعی برای کاهش وزن مصرف روزانه ترکیب سیر و عسل با معده خالی است. وقتی مخلوط سیر و عسل را با معده خالی مصرف می‌کنید، علاوه بر اینکه نیاز غذایی شما را تامین می‌کند، میل شما به غذا را نیز کاهش می‌دهد و چربی‌های اضافه به مرور از بین خواهد برد که این امر استرس و ترشح کورتیزول را کاهش می‌دهد. با این کار از دو جهت سود خواهید برداول اینکه شما دچار اضافه وزن نخواهید شد و دوم اینکهاز این طریق قادر خواهید بود بیشترین مواد غذایی که نیاز دارید را جذب کنید و سموم بدن را از بین ببرید.

تهیه معجون سیر و عسل طبیعی.
مواد لازم برای تهیه معجون سیر و عسل:
۱۰-۱۲ حبه سیر
یک لیوان عسل
 یک ظرف یا لیوان شیشه‌ای دردار تمیز طرز تهیه معجون سیر و عسل
سیر‌ها را خرد کرده و یا آن‌ها را له کنید. هرچه قطعات سیر کوچکتر باشد، عسل با سرعت بیشتری به داخل آن نفوذ می‌کند. • عسل را به ظرف شیشه‌ای اضافه کنید و آن را با سیر مخلوط کنید.
  سیر‌ها کاملا درون عسل فرو ببرید و حباب‌های هوا را از بین برده تا از تخمیر جلوگیری شود.
 درب ظرف را ببندید و آن را یک الی دو هفته درون یخچال قرار دهید.
پس از پایان این زمان می‌توانید هرروز یک تا پنج قاشق غذاخوری از مخلوط سیر وعسل را با معده خالی نوش جان کنید و از خواص این مخلوط جادویی بهره‌مند شوید. فراموش نکنید که خواص این روش درمانی واقعاً شگفت انگیز و بی نظیر است. هیچ دارویی در دنیا نیست که همه این خواص را یک جا داشته باشد. حتما این مخلوط حیرت انگیز را امتحان کنید.

چوپر