معرفی یکی از محصولات جذاب چوپر به نام میکس بی
چوپر

ترکیبات عسل قاشقی میکس بی :
هرکدام از این قاشق ها حاوی ترکیب ۱۰ گرم عسل طبیعی و پودر کاکائو بوده که وجود کاکائو به همراه عسل طعم و عطر آن را چند برابر و دلنشین تر کرده است.

خواص ترکیبات میکس بی:
عسل:
امروزه خواص عسل طبیعی و ارگانیک بر کسی پوشیده نیست. از جمله ی این خواص می توان به بهبود عملکرد مغز،کاهش فشار خون،کنترل وزن،کاهنده کلسترول بد خون، درمان انواع روماتیسم های مفصلی، مفید برای پوست، ضدتومور، پیشگیری از سرطان، سرشار از آنتی اکسیدان و هزاران خواص دیگر اشاره کرد.
پودر کاکائو:
حتما می‌دانید که دانه‌های کاکائو را خُرد می‌کنند تا پودر کاکائو به دست بیاید و چربی آن را هم برای کره کاکائو می‌گیرند. اما تحقیقات جدید نشان داده‌اند کاکائو حاوی ترکیب‌های مهمی هم است که برای سلامت انسان مفید هستند. سرشار از پلی‌فنول است که چندین فایده برای سلامتی دارد،پلی فنول ها (Polyphenol) در واقع آنتی اکسیدان هایی هستند که به‌طور طبیعی در میوه ها، سبزیجات، چای و شکلات وجود دارند. آن‌ها فایده‌های زیادی برای سلامت انسان دارند، از جمله کاهش التهاب، جریان خون بهتر، فشار خون کمتر، و سطح کلسترول و قند خون متعادل‌تر. فشار خون بالا را کاهش می‌دهد،کاکائو چه به‌صورت پودر و چه شکلات تلخ، می‌تواند به کاهش فشار خون کمک کند. نخستین بار جزیره‌نشین‌های آمریکای مرکزی متوجه این خاصیت شدند. آن‌هایی که کاکائو استفاده کردند، نسبت به کسانی که از کاکائو استفاده نمی‌کردند، فشارخون بسیار پایین‌تری داشتند.

معرفی یکی از محصولات جذاب چوپر به نام میکس بی

شکلات خوشمزه ای که با عسل طبیعی درست میشود (میکس بی): 
شما هم از آن دسته آدم هایی هستین که خیلی شکلات میخورند؟ یا بچه‌ های شما خیلی شکلات دوست دارند؟آیا شما می‌ترسید که کودکان تان بخاطر خوردن شکلات زیاد دچار مشکل شوند؟ ما اینجا راه‌حلی را به شما معرفی می‌کنیم که اصلا نگران هیچ موضوعی نشوید با خیال راحت خیلی از این چالش‌ها را حل کنید. قرار نیست که ما شکلات نخوردن یا کم‌تر خوردن را پیشنهاد کنیم. بلکه می‌خواهیم کاری کنیم که ازاین به‌ بعد با خیال راحت شکلات را استفاده کنید. تازه با شکلاتی که ماخدمت شما معرفی می‌کنیم، نه‌تنها دچار هیچ مشکلی نخواهید شد، بلکه ازخواص مهم این خوراکی خوشمزه هم بهره مند میشوید. نگران‌کننده‌ترین قسمت شکلات‌ها، شکرآن هاست.. چون که مصرف زیاد شکر باعث بیماری‌هایی مثل دیابت خواهد شد. ولی بهتر است بدانید که شکلات‌هایی هم وجود دارند که شیرینی آن ها به خاطروجود شکر نیست و از مواد دیگری مانند عسل طبیعی در تولید آن‌ها استفاده شده است. شاید فکر میکنید که مگر میشود از عسل به جای شکر استفاده کرد؟ یا اگر چنین چیزی باشد هم، طعمش مثل شکلات‌های دیگر خوشمزه نیست. ولی اگردر ادامه این مطلب با ما همراه باشین، متوجه خواهید شد که این شکلات‌خیلی سالم و خوشمزه هستند. یکی از خوشمزه‌ترین و پرطرفدارترین شکلات‌های امروزی، شکلات‌های تیره هستند. به همین دلیل مجموعه چوپر اقدام به تولید عسل شکلاتی با نام میکس بی کرده است

چوپر

چوپر

مواردی از استفاده از این خوراکی خوشمزه را برای شما عزیزان ذکر می کنیم .
یک شکلات خوشمزه برای پذیرایی از مهمان ها. چایی و قهوه ها را میشود با عسل میکس بی، خوش عطر تر و خوش طعم تر کرد.
بهترین شیرین کننده برای وعده صبحانه افراد
امروزه خیلی ازکودکان یا حتی خانواده‌ها، خوردن شکلات صبحانه رو به بقیه اجزای یه سفره صبحانه مثل پنیر، مربا و‌غیره ترجیح میدهند اما قطعا شکر این شکلات‌ها مشکلاتی به وجود آورده و به سلامتی افراد به مرور صدمه خواهند زد.
در پایان در این مقاله برای شما توضیح دادیم که با خرید اینترنتی و یا سایت محصول میکس بی دیگر نگران شکلات‌های نامناسبی که کودکان دلبندتان استفاده می کنند، نباشید. زیرا این محصول با عسل کاملا طبیعی و ارگانیک شیرین شده است چوپر این محصول را به شما عزیزان توصیه می کند.