عسل قاشقی
چوپر

بسته بندی های عسل های قاشقی صنایع غذایی چوپر شامل موارد زیر می شود که هر کدام از بسته ها قابل استفاده در مکان ها یا مراسمات خاصی از قبیل مهمانی ها،دورهمی ها،رستوران ها و...می باشد.

عسل های قاشقی طعم دار۱۵ عددی استوانه ایی:
این نوع از بسته بندی ها از ترکیب عسل طبیعی گشنیز به همراه ترکیباتی  همچون زعفران،دارچین،گل محمدی،جینسینگ،زنجبیل تشکیل شده است.این محصول می تواند انتخاب مناسبی برای کسانی که سلامتی شان برای شما مهم است.

عسل قاشقی کادویی ۲۴ عددی:
این محصول از عسل طبیعی گشنیز تشکیل شده است و با توجه به بسته بندی خاص آن انتخاب مناسبی برای کادو دادن به عزیزانتان می باشد.
 عسل قاشقی استوانه ایی ۲۰ عددی:
این محصول در بسته هایی که استوانه ایی شکل می باشد تهیه شده است و داخل هر استوانه ۲۰ عدد عسل قاشقی وجود دارد. با توجه به لوکس و شکیل بودن این بسته بندی می تواند انتخاب مناسبی جهت انتخاب میزهای پذیرایی تان باشد.

عسل قاشقی جینسینگ۶عددی:این محصول از ترکیب عسل طبیعی گشنیز به همراه جینسینگ تهیه شده است که محصول مناسبی جهت افزایش توان جنسی درآقایان تهیه شده است.

عسل قاشقی ۲۴ عددی استند رومیزی:این محصول انتخاب مناسبی برای فروش در فروشگاه ها،سوپرمارکت ها و هایپر مارکت ها خواهد بودعسل قاشقی چوپر

صنایع غذایی چوپر ،عسل های قاشقی خود را علاوه بر بسته بندی هایی که ذکر شد  به صورت فله و با تعداد زیاد نیز برای مشتریان عزیز آماده سازی کرده است.این قاشق ها از جنس پلی پرو پیلن بوده که در برابر گرمای ۹۰ درجه سانتیگراد هیچ واکنش را از خود نشان نمی دهد.

چوپر