عسل قاشقی جینسینگ
چوپر

مجموعه صنایع غذایی چوپر اقدام به تولید عسلهای قاشقی با طعم های مختلف کرده است .یکی از این طعم ها که علاوه بر طعم و مزه ی خوب از خواص قابل توجهی برخودار است عسل قاشقی جینسینگ می باشد.جینسینگ یک گیاه خشک با طبیعت گرم بوده که داذای خواص بسیار زیادی می باشد.
یکی از مشهورترین خواص جیسینگ، توانایی آن در تقویت قوای جنسی و درمان ناتوانی جنسی در مردان است. در سال ۲۰۰۲ مطالعه ای که در کره انجام گرفت، نشان داد که ۶۰٪ از مردانی که از جیسینگ استفاده کرده بودند، بهبودهایی را در علائم بیماری خود مشاهده کرده اند. در این آزمایش، آقایان تصدیق کردند که با استفاده از گیاه جینسینگ، نعوظ های موفق را با سهولت بیشتری نسبت به مردانی که از جینسینگ استفاده نکرده بودند، تجربه کرده اند. آنها همچنین بیان کردند که پس از مصرف جینسینگ، این حالت در آنها قوی تر و طولانی تر شده و کیفیت رابطه جنسی بعد از مصرف جینسینگ، بهبود چشمگیری یافته است. همه این موارد به دلیل افزایش اسید نیتریک موجود در بدن، توسط جینسینگ است.
این محصول در بسته بندی های ۶ عددی که از ترکیب عسل طبیعی گشنیز با جینسینگ تازه تهیه شده است.شما عزیزان می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه سایت اقدام به ثبت خرید این محصول پرخاصیت کنید.