نکاتی برای درمان موثر درد معده با عسل
چوپر

عسل، مدت طولانی است که بعنوان مواد غذایی مغذی مطرح می باشد. همچنین ممکن است به طور موثر درد شکم را درمان کند. عسل از زنبورهایی که مواد مغذی را بر روی گل ها جمع آوری می کنند، تولید می شود. بنابراین یک هدیه شیرین از طبیعت محسوب می شود. امروزه عسل نه تنها یک ماده مغذی بلکه ماده ای برای زیبایی و همچنین می تواند برای درمان زخم معده با عسل کاربرد داشته باشد. اگر شما عسل را نادیده بگیرید، مواد شفابخش و گرانبهای آن را از دست داده اید. بنابراین درباره عسل و نحوه درمان درد معده با عسل بیشتر بدانید.
عسل مخلوطی از قندها و سایر مواد حاوی گلوکز، قند، میوه و مقدار زیادی ویتامین است. تا ۷۵٪، کربوهیدرات ضروری برای بدن و اندک ویتامین های A، B۱، B۲، B۶،E و فولات است. عسل به عنوان یک ضد باکتری در درمان زخم ها موثر است. برای درمان این عفونت ‌ها از آنتی اسیدها و آنتی ‌بیوتیک ‌ها استفاده می ‌شده است اما امروزه این باکتری‌ ها به سرعت در حال مقاومت در برابر آنتی ‌بیوتیک‌ ها هستند. الکل، سیگار، غذاهای تند، چای و قهوه از تحریک‌کننده‌ هایی هستند که باید از آن ‌ها اجتناب کرد چون این توانایی را دارند که وضعیت زخم معده را بدتر کنند. خوردن چندین وعده غذا در طول روز به جای سه وعده غذای بزرگ می‌ تواند کمک ‌کننده باشد، چنین کاری از تولید بیش از اندازه‌ اسید معده جلوگیری می ‌کند. رژیم غذایی سرشار از فیبر و با کربوهیدرات کم و سبزیجاتی از جمله کلم و بروکلی می ‌توانند به بهبود زخم معده کمک کنند. همچنین نوشیدن آب زیاد می ‌تواند زخم معده را تسکین دهد.

نکاتی برای درمان موثر درد معده با عسل

نکاتی برای درمان موثر درد معده با عسل

عسل، مدت طولانی است که بعنوان مواد غذایی مغذی مطرح می باشد. همچنین ممکن است به طور موثر درد شکم را درمان کند. عسل از زنبورهایی که مواد مغذی را بر روی گل ها جمع آوری می کنند، تولید می شود. بنابراین یک هدیه شیرین از طبیعت محسوب می شود. امروزه عسل نه تنها یک ماده مغذی بلکه ماده ای برای زیبایی و همچنین می تواند برای درمان زخم معده با عسل کاربرد داشته باشد. اگر شما عسل را نادیده بگیرید، مواد شفابخش و گرانبهای آن را از دست داده اید. بنابراین درباره عسل و نحوه درمان درد معده با عسل بیشتر بدانید. عسل مخلوطی از قندها و سایر مواد حاوی گلوکز، قند، میوه و مقدار زیادی ویتامین است. تا ۷۵٪، کربوهیدرات ضروری برای بدن و اندک ویتامین های A، B۱، B۲، B۶،E و فولات است. عسل به عنوان یک ضد باکتری در درمان زخم ها موثر است.
برای درمان این عفونت ‌ها از آنتی اسیدها و آنتی ‌بیوتیک ‌ها استفاده می ‌شده است اما امروزه این باکتری‌ ها به سرعت در حال مقاومت در برابر آنتی ‌بیوتیک‌ ها هستند. الکل، سیگار، غذاهای تند، چای و قهوه از تحریک‌کننده‌ هایی هستند که باید از آن ‌ها اجتناب کرد چون این توانایی را دارند که وضعیت زخم معده را بدتر کنند. خوردن چندین وعده غذا در طول روز به جای سه وعده غذای بزرگ می‌ تواند کمک ‌کننده باشد، چنین کاری از تولید بیش از اندازه‌ اسید معده جلوگیری می ‌کند. رژیم غذایی سرشار از فیبر و با کربوهیدرات کم و سبزیجاتی از جمله کلم و بروکلی می ‌توانند به بهبود زخم معده کمک کنند. همچنین نوشیدن آب زیاد می ‌تواند زخم معده را تسکین دهد.

چوپر

چوپر

درمان زخم معده با عسل طبیعی

عسل ماده ای است ملین و کمک کننده به هضم غذاها که مصرف اندک، ولی دائمی آن برای فعالیت طبیعی دستگاه گوارش توصیه شده است.
عسل با داشتن آهن و منگنز بالا به عمل هضم غذا کمک می کند و از ترشح اسید اضافی معده ممانعت می کند. عسل با سایر خواصی که دارد، به طور غیر مستقیم باعث تنظیم ترشح شیره معده می شود و به عنوان یک مرهم موجب التیام زخم های معده می شود. در واقع اثر التیامی عسل روی زخم های معده به علت ایجاد آرامش عصبی در فرد مصرف کننده عسل است.

MD-۴۶۰

ملاقات مهدی صفری، معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با مقامات تفلیس در گرجستان در روزهای ۱۵و ۱۴ اوت پشت درهای بسته انجام شد. فقط برخی از جزئیات ملاقات مهدی صفری با میخائیل ساآکاشویلی، رئیس جمهور، زوراب نوگائیدلی، نخست وزیر و گلا بژوآشویلی، وزیر امور خارجه گرجستان در بیانیه وزارت امور خارجه گرجستان برای خبرگزاری منتشر شد. مقامات تفلیس از ارائه تفسیر ویژه و یا هرگونه اطلاعات اضافی در مورد این ملاقات خودداری کردند.
میخائیل ساآکاشویلی، رئیس جمهور گرجستان در ملاقات با مهمان ایرانی از کمک تهران برای رفع بحران انرژی که در فوریه همین سال در گرجستان بر اثر تخریب دو لوله گاز و خط انتقال برق«قفقازیون» که از روسیه به گرجستان وارد می شد، بوجود آمده بود، تشکر کرد.

چوپر