تقویت قوای جنسی با عسل طبیعی :

چوپر

مصرف مخلوط پودر مغز گردو با عسل .
-مخلوط یک قاشق مربا خوری روغن زیتون ویک قاشق مربا خوری عسل را به مدت پنج روز پس از صبحانه وشام میل کنید ، از آن پس تا بیست روز نصف مقادیر مذکور مصرف شود . روزی یک زرده تخم مرغ را با یک قاشق غذاخوری عسل در لیوان انقدر بهم بزنید تا مانند خمیر شود و آن را صبح ناشتا میل نمایید .
مصرف مخلوط آب هویج با عسل علاوه بر تقویت قوای جنسی ، تحریک کننده کبد و روده ها می باشد . مصرف دو جو مومیایی با چهل گرم عسل به مدت سه روز برای ضعف قدرت تناسلی ، سرعت انزال و یا عدم نعوذ موثر است . ( مومیایی دارویی کمیاب و سریع والاثر است و بهترین آن از کوههای استان فارس بدست می آید ، که به صورت خوراکی و ضماد بکار میرود ) یک لیوان شربت آبلیموی خالص تازه با عسل پس از هر آمیزش جنسی بسیار موثر بوده و مقداری از انرژی از دست رفته را جبران می نماید .
حلوای نرم شامل : عسل ، ارد گندم و زعفران بسیار تاثیر گذار است .

معجون تقویت نعوظ و اسپرم با عسل :

برای تقویت قوای جنسی می توانید از معجون عسل و خرما استفاده کنید .
شیر بز نیز برای تهیه ی این معجون لازم است . چند عدد خرما را یک شب در شیر بز بگذارید تا خیس بخورند . بعد از این مدت به آن عسل و هل را نیز اضافه کنید و با مخلوط کن یا همزن مخلوط نمایید .
این معجون مقوی علاوه بر تقویت قوای جنسی و بالا بردن هیجان جنسی ، باعث افزایش تعداد اسپرم نیز می شود .
مصرف مرتب این معجون حتی می تواند منجر به برطرف شدن مشکلات ناباروری در مردان و حتی بانوان شود .

چوپر

سخن آخر

عسل طبیعی یک معجزه بزرگ در درمان اختلالات جنسی است و بدون شک بی خطر ترین راه حل برای تقویت قوای جنسی می باشد .
ما به شما توصیه می کنیم هر روز مقداری از عسل طبیعی آراماس را میل کنید تا اثر معجزه آسای آن را در تقویت قوای جنسی و رفع اختلالات جنسی مشاهده نمایید.